warsztaty z pleneru

Jeśli czujecie się znużeni powtarzalnością motywów plenerowych, albo po prostu szukacie nowych inspiracji i pola do zdobywania doświadczeń, chciałbym zaprosić Was na 9 godzin inspirujących zajęć poświęconych wyłącznie plenerowi ślubnemu.

Na tych warsztatach chciałbym skupić się na kwestiach fotograficznych, sprzętowych i logistycznych, czyli mówić o tym jak, gdzie i kiedy fotograf ludzi, żeby w trakcie i na zdjęciach czuli się swobodnie, lekko i prawdziwie.

Zajęcia podzieliłem na 2 bloki.

1. Teoria i teorie, wprowadzenie i rozwinięcia.

Chciałbym na tym etapie przedstawić moje koncepcje na realizacje plenerów; omówić charakter zdjęć, których poszukuję, kwestię zdjęć plenerowych jako większej całości oraz powiedzieć o tym, gdzie szukam i znajduję inspiracje. W tle zdjęcia, które cenię szczególnie i geneza ich powstania. Chciałbym również omówić narzędzia, których używam w plenerze a także określić główne tropy edycyjne, jakie stosuję.

2. Między pozowaniem a spontanicznością. Sesja plenerowa z autentyczną parą młodą.

Ruszamy w plener. Tu chciałbym pokazać to, co uważam za esencję – formułę komunikacji z Parą, sposoby na godzenie intensywności pracy ze zmęczeniem i brakiem doświadczenia modeli; jak wychwytywać naturalne gesty i sugerować swoje koncepcje. Jak poszukiwać źródeł światła. Jak improwizować i realizować plan.

Tę część podzieliłem na 2 etapy:

  • – część pokazowa
  • – aktywna praca z aparatami

Dziesiątki uwag, miejsca na pytania, poszukiwania i realizację własnych pomysłów.

Najserdeczniej zapraszam, Czas trwania min. 9 h, start 11:00
ZAPISY ORAZ BIEŻĄCE TERMINY: KLIKNIJ TUTAJ
Cena 1800 PLN

Copyright © Adam Trzcionka 2023 All Rights reserved - warsztaty fotograficzne